Сума трьох кутів, що утворилися в результаті перетину двох прямих, на 40° більша, ніж четвертий

кут. Знайдіть кут між даними прямими. прошу помогите​

Ответы на вопрос

Отвечает Катарова Диана.

Ответ: Щоб знайти кут між даними прямими, спочатку треба знайти значення кожного кута. Нехай четвертий кут дорівнює x градусам. Тоді сума трьох кутів, що утворилися в результаті перетину двох прямих, буде дорівнювати (x + 40°) + (x + 40°) + (x + 40°), або 3x + 120°.

За умовою задачі сума трьох кутів, що утворилися в результаті перетину двох прямих, на 40° більша, ніж четвертий кут. Тому ми можемо записати рівняння:

3x + 120° = x + 40°

Розв'язавши це рівняння, отримаємо:

2x = -80°

x = -40°

Отже, четвертий кут дорівнює -40°.

Кут між даними прямими буде сумою двох кутів, які утворюються при перетині двох прямих. Тому:

Кут між даними прямими = (x + 40°) + (x + 40°)

= (-40° + 40°) + (-40° + 40°)

= 0° + 0°

= 0°

Отже, кут між даними прямими дорівнює 0°.

Объяснение: