Пожалуйста, помогите с геометрией, даю 30 баллов Сума трьох кутів, що утворилися в результаті

перетину двох прямих, на 60° більша, ніж четвертий кут. Знайдіть кут між даними прямими

Ответы на вопрос

Отвечает Галянт Люда.


  \beta  +  \alpha  +  \alpha  =  \beta  + 60\\ (180 -  \alpha )  + \alpha   +  \alpha = \\  =  (180 -  \alpha)  + 60 \\ 180 +  \alpha  = 180 -  \alpha  + 60 \\ 2 \alpha  = 60 \\  \alpha  = 30 \\  \beta  = 180 -  \alpha  = 150
Ответ 30 или 150 градусов