Знайдіть довжину відрізка АВ та клординати його середини якщоА(-5; 4) і В (-2; 0)


Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Яна.

Ответ:

Отже, довжина відрізка AB дорівнює 5 одиницям, а координати його середини (-3.5; 2).

Объяснение:

Для знаходження довжини відрізка AB і координат його середини, можна використати наступні кроки:Знайдіть різницю координат по осях x і y для точок A і B: Різниця по x: -2 - (-5) = 3 Різниця по y: 0 - 4 = -4Знаходження довжини відрізка AB за допомогою теореми Піфагора: Довжина AB = √(3^2 + (-4)^2) = √(9 + 16) = √25 = 5 одиниць.Знаходження координат середини відрізка AB, які є середніми значеннями координат A і B: Середина по x: (-5 + (-2)) / 2 = (-7) / 2 = -3.5 Середина по y: (4 + 0) / 2 = 4 / 2 = 2