У прямокутному трикутнику гіпотенуза дорівнює 13 см , а один з катетів 12 см . Знайдіть інший катет

трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Аксенова Екатерина.

Объяснение:

за теоремою Піфагора в^2= с^2-а^2

в^2=169-144= 25, отже катет =√25=5.