X*2y-36=0 яке рівняння кола чи прямої?


Ответы на вопрос

Отвечает Соловьёва Елена.

Ответ:Рівняння x^2 + y^2 - 36 = 0 є рівнянням кола. У загальному вигляді рівняння кола в декартовій площині виглядає як (x - h)^2 + (y - k)^2 = r^2, де (h, k) - центр кола, а r - радіус. У вашому випадку центр кола знаходиться в точці (0, 0), а радіус дорівнює 6 (так як 6^2 = 36).

Объяснение: