У трикутнику АВС відомо, що АВ = 8 см, sin С = 0,16. Знайдіть радіус кола, описаного навколо

трикутника АВС.

Ответы на вопрос

Отвечает Джиг Маргарита.

Ответ:

25 см

Объяснение:

Дано:

АВ=8см

sinC=0,16

Знайти:

R-?

За теоремою синусів:

АВ/sinC=2R=>

R=AB/(2sinC)=8/(2*0,16)=25см