Пакетик для томатної пасти має форму піраміди, в основі якої лежить рівнобедрений трикутник із

рівними сторонами 12 см і кутом 30° між ними. Висота піраміди дорівнює 6 см. Обчисліть об'єм пакетика. ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Меркулов Денис.

Ответ:

Об'єм пакетика дорівнює 72см³

Объяснение:

a=12см

∠а=30°

H=6см

So=½*а²*sin∠a; - формула треугольника.

So=½*12²*sin30°=144/4=36см²

V=⅓*So*H=⅓*36*6=72см³

Отвечает Стаева Ирка.
Обʼєм пакета 72 см кубічних