Помогите срочно!! Заряд ядра атома. Кількість електронів. Кількість нейтронів.

Нітроген,неон,магній,сульфур,цинк,барій.

Ответы на вопрос

Отвечает Занегин Егор.
N+7; p=7; e=7; n=14-7=7
Ne+10; p=10; e=10; n=20-10=10
Mg+12; p=12; e=12; n=24-12=12
S+16; p=16; e=16; n=32-16=16
Zn+30; p=30; e=30; n=65-30=35
Ba+56; p=56; e=56; n=137-56=81