Точка с належить відрізку АВ, довжина якого дорівнюе 8 см. Визначте довжини відрізків АС і ВС,

якщо: 1) довжина відрізка АС на 0,4 см більша за довжину відріз ка ВС;

Ответы на вопрос

Отвечает Кусь Вика.

Ответ:

АС = 4,2 см; ВС = 3,8 см.

Объяснение:

Точка С належить відрізку АВ, довжина якого дорівнюе 8 см. Визначте довжини відрізків АС і ВС, якщо: 1) довжина відрізка АС на 0,4 см більша за довжину відріз ка ВС;

За аксіомою вимірювання відрізків: довжина відрізка дорівнює сумі довжин частин, на які він розбивається будь-якою його точкою, отримаємо:

АВ = АС + ВС

Нехай ВС = х см, тоді АС = (х + 0,4) см.

Розв'яжемо рівняння:

х + 0,4 + х = 8

2х = 8 - 0,4

2х = 7,6

х = 7,6 ÷ 2

х = 3,8

Отже, ВС = 3,8 см, а АС = 3,8 + 0,4 = 4,2 см.

Відповідь: АС = 4,2 см; ВС = 3,8 см.

#SPJ1