дано abcd паралелограм а(-4 1 5) b(-5 4 2) с(3 -2 -1). знайдіть координати вершини d . ДОПОМОЖІТЬ

НЕГАЙНО! ДАЮ 50 БАЛІВ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Липезина Даша.

Щоб знайти координати вершини D паралелограма ABCD, ми можемо скористатися властивостями паралелограма.

В паралелограмі протилежні сторони паралельні, тому вектор AB = CD і вектор BC = AD. Ми можемо використати це знання, щоб знайти координати вершини D.

Знайдемо вектор AB:

AB = B - A = (-5, 4, 2) - (-4, 1, 5) = (-5 + 4, 4 - 1, 2 - 5) = (-1, 3, -3)

Тепер застосуємо отриманий вектор до вершини C для знаходження координат вершини D:

D = C + AB = (3, -2, -1) + (-1, 3, -3) = (3 - 1, -2 + 3, -1 - 3) = (2, 1, -4)

Отже, координати вершини D паралелограма ABCD є (2, 1, -4).