Два внутрішніх кута відносяться як 5:9, а зовнішній кут при третій вершині дорівнює 140°. Знайти

кути трикутника. повне розвязання​

Ответы на вопрос

Отвечает Устюгова Илона.

Відповідь:

90';40'; 50'

Пояснення:


Отвечает Моралишвили Мариам.

Ответ:

Объяснение:

Нехай одна частина - х⁰ , тоді співвідношення кутів 5х і 9 х, а третій

кут 180⁰ - 140⁰ = 40⁰

Складемо рівняння:

5х + 9х + 40 = 180⁰

14х = 180 - 40

14х = 140

х = 140 : 14

х = 10⁰ це одна частина

5х = 5 * 10⁰ = 50⁰ перший кут

9х = 9 * 10⁰ = 90⁰ другий кут

третій кут 180⁰ - 140⁰ = 40⁰