7. у результаті перетину ДBOX прямих утворилися 4 кути. Знайдіть величину кожного з них, якщо: а)

сума двох із них дорівнюе 84 градуса ; б) різниця двох із них дорівнює 45 градуса ; в) один з кутів у 4 рази менший від другого; г) сума трьох із них дорівнюе 290 градуса Срочно!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Дышекова Ася.

Ответ:Номер 1

<1=<3=84:2=42 градуса

<2=<4=(360-42•2):2=138 градусов

Номер 2

<1=Х

<2=Х-45

<1+<3=2Х

<2+<4=(Х-45)•2=2Х-90

2Х+2Х-90=360

4Х=360+90

4Х=450

Х=450:4

Х=112,5

<1=<3=112,5

<2=<4=112,5-45=67,5

Номер 3

<1=<3=Х

<2=<4=4Х

2Х+8Х=360

10Х=360

Х=360:10

Х=36

<1=<3=36 градусов

<2=<4=36•4=144 градуса

Номер 4

<1=<3=360-290=70 градусов

<2=<4=(360-70•2):2=110 градусов

Объяснение:При пересечении двух прямых образуются две пары вертикальных углов,а они попарно равны

Отвечает Кислицына Лера.

допустимо що у нас чотири кути: А, В, С, D

а) ∠А=∠С

   ∠В=∠D

∠А=84°:2=42°

∠С=∠А=42°

∠В=180°-42°=138°

∠D=∠В=138°

б) кути А і В суміжні

∠А+∠В= 180°

∠А-∠В=45°

∠А=х+45

∠В=х

х+45+х=180

х+х=180-45

2х=135

х=135:2

х=67,5

∠А=∠С=67,5+45=112,5

∠В=∠D=67,5

в) ∠А=х ∠В=4х

х+4х=180 °

5х=180°

х=180°:5

х=36°

∠А=∠С=36°

∠В=∠D=36°×4=144

г) ∠А і ∠В- суміжні

∠А=360°-290°=70°

∠В=180°-70°=110°

∠С=∠А=70°

∠=D∠В=110°

Пояснення:

при перетині двох прямих утворюются дві пари суміжних кутів  

суміжні кути завжди в сумі дають 180°

сума чотирьох кутів утворених перетином двох прямих завжди дорівнює 360°

паралельні кути завжди рівні

б) якщо різниця між кутами складає 45°, то логічно що один кут на 45° більший