Довжина прямокутника зменшили на 4 см і отримали квадрат, площа якого менша від площі прямокутника

на 12см² . Знайдіть сторону квадрата.Даю много баллов.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ногманова Марьям.

Ответ:

Сторона квадрата равна 3см

Объяснение:

Пусть сторона квадрата будет х.

Тогда длина прямоугольника будет (х+4), а ширина прямоугольника равна стороне квадрата.

Площадь квадрата

Sкв=х²;

Площадь прямоугольника

Sпр=х(х+4)

Sпр=Sкв+12=х²+12

Уравнение

х(х+4)=х²+12

х²+4х=х²+12

4х=12

х=12/4

х=3 см сторона квадрата


Отвечает Ивашкевіч Арцем.

Ответ:

3 см.

Объяснение:

Нехай сторона квадрата х см.

Тоді довжина прямокутника х+4 см, ширина прямокутника дорівнює стороні квадрата і становить х см.

Площа квадрата х² см²,  площа прямокутника х(х+4) см².

Маємо рівняння: х(х+4) - х² = 12;   х²+4х-х²=12;  4х=12;  х=3.

Сторона квадрата 3 см.