Сторони двох квадратів дорівнюють відповідно 15м і 17м. Знайдіть сторону квадрата,площа якого

дорівнює різниці площ даних квадратів. буду очень благодарна помощи, ребятки ;)​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Катя.

Ответ:

(15+17)умножить на 4

если я не ожибаюсь

Отвечает Маслова Екатерина.

Ответ:

8м.

Объяснение:

15×15=225м - площа квадрата у якого ст. 15м.

17×17=289м - площа квадрата у якого ст. 17м.

289-225=64м - різниця площ даних квадратів.

64=8²

8м - сторона квадрата.