1.Знайдить радiус кола,дiаметр якого 16 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Синьков Кирилл.

Відповідь: радіус кола = 8 см.

Розв'язання: R = \frac{1}{2} d = \frac{1}{2} * 16 = 8 (cм).

Отвечает Старцев Никита.

Ответ:

радіус це половина діаметра 8