відстань від точки перетину діагоналей до сторін прямокутника 2м і 3м.знайти площу цього

прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Tsiprush Liya.

Ответ:

24 cm2

Объяснение:

Дано: АВСD, BD i AC - діагоналі, OК=2 м, OМ=3м

Знайти: S

CK=OM=BK=3 м

CM=DM=OK=2 м

BC=3×2=6 м

СD= 2×2=4

S=6×4=24 cm2