Площа трапеції = 50 см а її висота з см знайдіть основи трапеції якщо вони відносяться як 1:4​


Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

6цел2/3см; 26цел2/3см

Объяснение:

Верхнее основание х;

Нижнее основание 4х;

S=h(a+b)/2

Составляем уравнение.

3(х+4х)/2=50

3*5х=50*2

15х=100

х=100/15

х=6цел2/3 см верхнее основание

6цел2/3*4=20/3*4=80/3=26цел2/3 см нижнее основание