3 391: Довжини двох сторін трикутника дорівнюють 7 смi9 см. Чи може периметр цього трикутника

дорівню-пати: 1) 20 см; 2) 32 см; 3) 18 см?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мусаев Дамир.

Трикутник може існувати, якщо сума двох сторін менша за третю сторону.

1.

Третя сторона с=20-7-9=4 см. Трикутник може існувати.

2.

Третя сторона с=32-7-9=16 см. Трикутник не може існувати.

3.

Третя сторона с=18-7-9=2 см. Трикутник існувати не може.