Один з гострих кутів прямокутного трикутника на 28 градусів більший від іншого. знайдіть ці кути


Ответы на вопрос

Отвечает Рошташ Петя.

Нехай х буде коефіцієнтом пропорційності тоді кут1=х,кут2=х+28.Оскільки кут3= 90 і сума кутів трикутника дорівнює 180 гадусів , маємо рівняння

х+х+28+90=180

2х=180-28-90

2х=62

х=62:2

х=31-кут1

1)31+28=59

Відповідь:59;31