Знайдіть суміжні кути, якщо один з них на 50 градусів більший від, іншого​


Ответы на вопрос

Отвечает Яковлев Никита.

50+x—перший кут

х—другий кут

50+х+х=180

2х=130

х=65°—другий кут 50+х=50+65=115°—перший кут