Сторони трикутника дорівнюють 5 см 6 см 7 см знайдіть довжину медіани яка проведена до середньої

сторони ​

Ответы на вопрос

Отвечает Желтобрюхова Арина.

Ответ:

більшу сторону на таку ж відстань і з'єднаємо її з кінцями більшої сторони. Отримаємо паралелограм. де сторона 7 см буде його меншою діагоналлю. За теоремою " сума квадратів діагоналей паралелограма дорівнює суму квадратів всіх його сторін отримаємо

5 (2) + 6 (2) + 5 (2) + 6 (2) = 7 (2) + х (2)

25 + 36 + 25+36 = 49 + х (2) звідси х (2) + 49 = 122

і х=36,5 (це друга діагональ) а медіана в 2 рази менше

Відповідь медіана дорівнює 36,6 / 2 = 18,25

Я переводила поэтому не уверена что правельно перевело