Знайдіть центр та радіус кола, що задане рівнянням х^2+6х+у^2-4у-3=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Демьянова Анастасия.

Знайдіть центр та радіус кола, що задане рівнянням х^2+6х+у^2-4у-3=0​

Объяснение:

х²+6х+у²-4у-3=0​

(х²+2*х*3+3²-3²)+(у²-2*у*2+2²-2²)-3=0​

(х+3)²-3²+(у-2)²-2²-3=0

(х+3)²+(у-2)²=16

Центр окружности (-3; 2) , R=4