Сторона ромба дорівнює 6 см, гострий кут 60° . Діагоналі ромба дорівнюють.... 1 балл 6 см і 12 см

6 см і 6√3 см 3 см і 3√3 см 6 см і 3√3 см

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Алёна.

Ответ:

D=a√(2+2cosα)=6√(2+2*1/2)=6√3 см большая диагональ) d=a√(2-2cosα)=6√(2-2*1/2)=6√1=6см меньшая диагональ.

Отвечает Сычёв Матвей.

Відповідь:

Пояснення: