ПОМОЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА будь ласка 1 Обчисліть діаметр кола якщо радіус дорівнює 2см , 4,9 см a см .

2 Обчислити радіус кола якщо діаметр дорівнює 4 см, 7 ,8 см , b см

Ответы на вопрос

Отвечает Приколист Магомед.

Объяснение:

1) r=2, то d= 2*2= 4

r=4.9, то d= 2*4.9= 9.8

r= a, то d=2a

2) d=4, то r= 1/2 *4 = 2

d= 7.8, то r= 3.9

d=b, то r= 1/2 b або b/2

Отвечает Бакулин Данила.

Ответ:

1. D=2R

D= 2*2=4

D=4,9*2=9,8

D=a*2=2a

2.2R=D

R=D/2

R=4/2=2

R=7,8/2=3,9

R=b/2=1/2b