Знайти площу паралелограма сторони якого дорівнюють 7 см і 5 см, а сума висот 48 см


Ответы на вопрос

Отвечает Полетаева Мария.

Ответ:

Площа паралелограма дорівнює добутку довжини однієї сторони на висоту, опущену на цю сторону. Таким чином, нам потрібно знайти висоту паралелограма, а потім використати формулу для обчислення площі.

Запишемо формулу для висоти паралелограма: h = 2S / a, де S - площа паралелограма, а - довжина сторони, на яку опущена висота.

Знаємо, що сума висот дорівнює 4,8 см, тому можемо записати систему рівнянь:

h1 + h2 = 4.8

h1 = 2S / 7

h2 = 2S / 5

Підставляючи значення h1 і h2 у перше рівняння, отримаємо:

2S / 7 + 2S / 5 = 4.8

Розв'язуючи це рівняння відносно S, маємо:

S = (7 * 5 * 4.8) / (2 * (7 + 5)) = 14

Отже, площа паралелограма дорівнює 14 квадратних сантиметрів.

Объяснение: