1.Знайдіть величину кожного з кутів, які утворюються при перетині двох прямих, якщо сума трьох з

них 2160.

Ответы на вопрос

Отвечает Макаренко Андрей.

Відповідь:

кути 1,4=44', кути 2,3=136'

Пояснення:

кути 1+2+3=216'

кут1+2=180

ку3+4=180

360-216=44,значит кут 1 і 4-вертікальні=44'

кут1+кут2=189' як суміжні,тому кут 2=180-44=136'

кут 2=куту 3,як вертікальні=136'

кути 1,4=44', кути 2,3=136'