дано тупий кут А і гострий Б, градусні міри яких відносяться 4:3. Знайдіть градусні міри цих кутів

якщо кут, суміжній з одним з них, дорівнює 80

Ответы на вопрос

Отвечает Андрієшин Олег.

А/B = 4/3, 3А=4B. Оскільки тупий кут має суміжний з ним кут міра якого 80, то 180=80 + А, А = 180 - 80 = 100.

3х100=4B, B = 300/4=75