1) Градусні міри двох кутів трикутника дорівнюють 78 і 35 градусів. Знайдіть величину третього

кута. 2) Градусні міри кутів трикутника відносяться як 2:3:4. Знайдіть кути трикутника. 3) Зовнішній кут трикутника дорівнює 120 градусів. Градусна міра одного з кутів трикутника, не суміжного з ним дорівнює 40 градусів. Знайдіть градусні міри інших кутів трикутника. Чекаю результатів. Бажаю успіхів.​

Ответы на вопрос

Отвечает Пасічник Максим.

Ответ:

1) За теоремою про суму кутів трикутника:

180°-(78+35)=180°-113°=67°

2) Нехай k- коефіцієнт пропорційності , тоді градусна міра одного кута трикутника дорівнює 2k другого 3k, третього 4k. Розвядемо рівняння

2k+3k+4k=180

9k=180

k=20

Перший кут дорівнює:

2*20=40°

Другий кут дорівнює:

3*20=60°

Третій кут дорівнює:

4*20=80°