Дано тупий кут А і гострий кут В, градусні міри яких відносяться як 4:3. Знайдіть градусні міри

цих кутів, якщокут, суміжний з одним з них, дорівнює 80°.198. Знайдіть кут між бісеспnt​

Ответы на вопрос

Отвечает Нужненко Макар.

Ответ:

А/B = 4/3, 3А=4B. Оскільки тупий кут має суміжний з ним кут міра якого 80, то 180=80 + А, А = 180 - 80 = 100.

3х100=4B, B = 300/4=75

Объяснение: