Дано дві паралельні площини a і b. Точки K i H належать площині a, точки С і P - площині b.

Відрізки KP і CH перетинаються в точці O. Знайдіть довжину відрізка OP, якщо KH =13,5 см, KO = 9,6 см, CP = 4,5 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Савватеева Даша.
Три-к KOH подібний POC
KH/PC=KO/PO
PO=4,5×9,6/13,5=3.2