Один з суміжних кутів на 29 градусів більше іншого. Знайти ці кути.


Ответы на вопрос

Отвечает Овчинникова Лера.

Отже, один суміжний кут дорівнює 75.5 градусів, а інший (x + 29) дорівнює 75.5 + 29 = 104.5 градусів.

Объяснение:

Позначимо один з суміжних кутів як "x" градусів. Одразу можемо сказати, що другий суміжний кут дорівнює "x + 29" градусів, оскільки він на 29 градусів більший.

Сума суміжних кутів у куті рівна 180 градусів, оскільки вони утворюють лінію (прямий кут).

Отже, ми можемо записати рівняння:

x + (x + 29) = 180

Тепер розв'яжемо його:

2x + 29 = 180

2x = 180 - 29

2x = 151

x = 151 / 2

x = 75.5 градусів

Отже, один суміжний кут дорівнює 75.5 градусів, а інший (x + 29) дорівнює 75.5 + 29 = 104.5 градусів.