!!!!СРОЧНО!!!!СРОЧНО!!!!Знайдіть найбільшу висоту трикутника зі сторонами 11 см,25 см і 30 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Аникин Иван.

Ответ:

24 см

Объяснение:

По формуле герона мы можем найти площадь треугольника

S=√[p(p-a)(p-b)(p-c)]

p=(a+b+c)/2

p=33

S=√[33(33-11)(33-25)(33-30)]=√(33*22*8*3)=132

Площадь также можно найти через высоту и сторону

S=1/2 * h*a

h=2S/a

Большая высота будет проведена к меньшей стороне равной 11 см

h=2*132/11=24

Отвечает Чарушин Стёпа.

Ответ:

24 см.

Объяснение:

Спочатку знайдемо площу трикутника за формулою Герона:

S=√p(p-a)(p-b)(p-c), де р - півпериметр трикутника

S=√(33*22*8*3)=√17424=132 (см²)

Площа трикутника може бути виражена формулою

S=1/2 * a * h,  а найбільша висота проведена до найменшої сторони, тому

132=1/2 * 11h, звідки 11h=264;    h=24 cм