Необхідно оштукатурити стіну довжиною 8 м і висотою 4,5 м ,що має три вікна розміром 2 м х 1,5 м

кожне .Знайти площу поверхні стіни ,яку необхідно оштукатурити.СРОЧНО !!!!ПОМОГИТЕ ХТОТО!!!!И ЖЕЛАТЕЛЬНО ОБЬ'ЯСНЕНИЕ НЕ НА РУССКОМ А НА УКРАИНСКОМ!!!!!!!ДАМ 15 БАЛЛОВ!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Суджинью Султан.

Ответ:

Потрібно оштукатурити стіну площею 27 квадратних метрів.

Объяснение:

Загальна площа стіни:

Довжина стіни = 8 м

Висота стіни = 4,5 м

Площа = довжина × висота = 8 м × 4,5 м = 36 м²

Площа = довжина вікна × висота вікна = 2 м × 1,5 м = 3 м²

Площа = 3 вікна × 3 м²/вікно = 9 м²

Площа стіни для оштукатурювання = 36 м² - 9 м² = 27 квадратних метрів. Потрібно оштукатурити стіну площею 27 квадратних метрів.