Знайти сторони паралелограма, периметр якого дорівнює 60 см, а сторони відносяться як 2:3. 12 см

і 18 см 10 см і 15 см 20 см і 30 см 24 см і 36 см

Ответы на вопрос

Отвечает Юхимець Роман.

Ответ:

60=2х+2х+3х+3х

60=10х

х=6

перша сторона =2*6=12 см, а друга = 3*6=18 см

Объяснение: