Один із двох суміжних кутів більший від другого на 18 градусів. знайдіть ці кути​


Ответы на вопрос

Отвечает Боровикова Полина.

Ответ:

99*и 81*

Объяснение:

x+x+18=180

2x=162

x=81

81+18=99

99+81=180*

(*)-градусов