сторони паралелограма дорівнює 15 см і 50 см, а відстань між меншими сторонами дорівнює 40 см.

Знайдіть відстань між більшими сторонами паралелограма.

Ответы на вопрос

Отвечает Прохорова Варя.

Нехай х-відстань між більшими сторнами.Тоді вірно Sпар=a·h=b·x,h-відстань між меншими сторанами(висота парал):15·40=50х,або х=600:50=12(см)-відповідь