Знайдіть об'єм піраміди, висота якої дорівнює 5 см, а в основі лежить прямокутник зі сторонами 6 см

і 4 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Рыбакова Анастасия.
V= 1/3 * площу основи*висоту
V= 1/3*(6*4)*5=40