Основи трапеціїї дорівнюють 19 см та 41 см, а висота трапеціїї 9 см. Знайди площу трапеції​


Ответы на вопрос

Отвечает Бутчик Вася.

Відповідь:

270см2

Пояснення:

Дано: трапеція АВСД

Основи трапеціїї:ВС=19см,АД= 41 см, а висота трапеціїї ВК=9 см.

Знайди площу трапеції​ АВСД

Рішення:

S=(ВС+АД):2*ВК

S=(19+41):2*9=60/2*9==270 см²

Відповідь :    

площадь трапеції АВСД=270см2