Один із суміжних кутів на 120° більший за другий.Знайди ці кути.​


Ответы на вопрос

Отвечает Курылёва Лерочка.

Ответ:

1кут=30, 2кут=150

Объяснение:

Сума суміжних кутів дорівнює 180°

кут1=х, кут2=х+120°

кут1+кут2=180°

х+х+120=180

2х=180-120

2х=60

х=30

1кут=30°

2кут=150°