Яка кількість речовини сульфатної кислоти потрібно використати на реакцію взаємодії з 68,5г барій

оксиду?

Ответы на вопрос

Отвечает Гуров Артем.

Ответ:

Для реакції з 68.5 г барієвого оксиду потрібно використати приблизно 49 г сульфатної кислоти.

Объяснение:

1. Знайти кількість молей барієвого оксиду (BaO):

Кількість молей BaO = маса BaO / молекулярна маса BaO = 68.5 г / 137.33 г/моль ≈ 0.5 моль

2. За рівнянням реакції, 1 моль BaO реагує з 1 моль H2SO4, тому кількість молей H2SO4 також дорівнює 0.5 моль.

3. Знайти масу сульфатної кислоти (H2SO4):

Маса H2SO4 = кількість молей H2SO4 × молекулярна маса H2SO4 = 0.5 моль × 98.08 г/моль ≈ 49.04 г

Отвечает Шаповалова Катя.

Дано:

m(BaO) = 68,5 г

Знайти:

n(H2SO4) - ?

Розв'язання:

1) H2SO4 + BaO → BaSO4↓ + H2O;

2) n(BaO) = m / M = 68,5 / 153 = 0,45 моль;

3) n(H2SO4) = n(BaO) = 0,45 моль.

Відповідь: Кількість речовини H2SO4 становить 0,4 моль.