Як знайти кути рiвнобедреного трикутника.​ Якщо Зовнішній кут при основі рівнобедреного трикутника

на 20° більший за суміжний з ним. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мельникова Света.

Ответ:

80°   80°   20°

Объяснение:

Нехай ∠АСВ=х°, тоді ∠ВСК=х+20°

х+х+20=180°;  2х+20=180;  2х=160;  х=80

∠АСВ=∠ВАС=80°

∠В=180-80-80=20°