знайдіть площу трикутника, сторона якого дорівнює 4 см, а висота, що проведена до цієї сторони, – 7

см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Беркут Иван.

Відповідь:

S=14см квадратних

Пояснення:

Площа = 1/2•висоту• проведену до неї сторону

S=1/2•4•7=14