туристи були в дорозі 3 дні. За перший день вони пройшли 18 км. що становить 4/9 усього шляху за

другий день - у 1,5 рази меньше, ніж за перший день. Скільки км пройшли туристи за третій день?​

Ответы на вопрос

Отвечает Радзивіл Нікіта.

1) 18 : 4 × 9 = 40,5 (км) - весь шлях

2) 18 : 1,5 = 12 (км) - за другий день

3) 18 + 12 = 30 (км) - за перший і другий день разом

4) 40,5 - 30 = 10,5 (км) - за третій день

Відповідь: 10,5 км