Знайти площу рівнобедреного трикутника, бічна сторона якого дорівнює 15 см, а а висота, проведена

до основи, – 9 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Межуев Данил.

Ответ:

108

Объяснение:

Трикутник ABD - прямокутний. За теоремою Піфагора:

AD^2 = AB^2 - BD^2; AD = 12.

AD = 12, але це лише половина основи, так як висота рівнобедренного трикутника ділить основу навпіл. Основа AC  = 2* AD = 24 cm.

S = (BD*AD)/2 = 108.