периметр рівнобедреноно трикутника дорівнює 20 см, а його бічна сторона 7 см. Знайдіть основу

трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Бруцкая Вика.

Ответ:

основа=6

Объяснение:

7*2=14 - за  рівнобедренного трикутника(бічних сторін);

20-14=6 - за властивістю периметра.