1. Одна із сторін паралелограма дорівнює 5 дм, а висота, яка проведена до неї, – 14 дм. Обчислити

площу паралелограма. А) 25 дм²; Б) 35 дм²; В) 70 дм²; Г) 140 дм².​

Ответы на вопрос

Отвечает Депутат Абу.

Ответ:

S=a*ha

S=14*5=70 дм²

Ответ:в

Отвечает Галкин Данила.

Ответ:

70дм

Объяснение:

S=ah=14*5=70(дм)