Точка дотику вписаного в рівнобедрений трикутник ABC кола ділить його бічну сторону на відрізки,

різниця яких дорівнює 3 см (більший відрізок прилеглий до кута, протилежного основі BC). Знайдіть сторони цього трикутника, якщо його периметр дорівнює 36 см

Ответы на вопрос

Отвечает Анибалов Вова.

Ответ:

Я надеюсь что-то понятно)

Объяснение:

Пускай меньший отрезок равен х, тогда больший -- х+3

Можно сложить уравнение

(3+х)*2+х*4=36(у нас отрезков по х -- четыре)

6+2х+4х=36

6х=30

х=5

Значит основа равна 10см, боковые стороны по 13 см