Із двох селищ, відстань між якими дорівнює 20 км, одночасно вийшли на зустріч один одному два

пішоходи і зустрілися через 2 години після початку руху. Знайдіть швидкість кожного пішохода, якщо відомо,що перший пішоход проходить за 4 год на 12 км більше, ніж другий за 3 год

Ответы на вопрос

Отвечает Плетнёва Аля.

Відповідь:

6км/год - швидкість 1-го пішохода, 4 км/год- швидкість другого пішохода

Пояснення:

нехай х- швидкість першого пішохода, а у- швидкість другого. Тоді ч*2- відстань, що пройшов перший за 2 години, у*2 - відстань, що пройшов другий. За умовами задачі складемо систему рівнянь:

\left \{ {{2x+2y=20} \atop {4x-3y=12}} \right. \left \{ {{x+y=10} \atop {4x-3y=12}} \right. \left \{ {{y=10-x} \atop {4x-3y=12}} \right. \left \{ {{y=10-x} \atop {4x-3(10-x)=12}} \right. \left \{ {{y=10-x} \atop {4x-30+3x=12}} \right. \left \{ {{y=10-x\\} \atop {7x=42}} \right. \left \{ {{y=10-6} \atop {x=6}} \right. \left \{ {{y=4} \atop {x=6}} \right.