Знайдіть площу паралелограма з стороною 8см і висотой 6 см


Ответы на вопрос

Отвечает Косенкова Эля.

Ответ: S=0.48(м)^

Объяснение:

a=8(см)=0.08(м)

S= a*h

S= 0.08*6=0.48(м)^