". Один із двох суміжних кутів більший за інший на 18°. Знайдіть цікути.​


Ответы на вопрос

Отвечает Ромасєвич Анна.

Ответ:

Позначимо один кут за x, а другий за x+18

Складемо рівняння:

x+x+18=180(сума суміжних)

2x=180-18

2x=162

x=81

Один кут = 81 градус, а інший(18+х), тобто 18+81=99 градусів

В-дь: 99 і 81 градусів

Отвечает Баева Светлана.

Відповідь:180- 18 два кути

Пояснення:но ето не точно